Scénář sepsal Phil Alden Robinson a produkce se ujali Peter Guber, Gary Le Mel, Scott Rudin a Sinatrova dcera Tina. Kameru má na starosti Michael Ballhaus, filmovou hudbu Howard Shore a střih Thelma Schoonmakerová.

Neví se však nic o hercích. Před více než rokem Scorsese uvedl, že by chtěl získat Ala
Pacina, ten však oficiálně nic nepotvrdil. Pro hlavní roli by v úvahu připadali také Leonardo DiCaprio, Johnny Depp či James Franco.

Leonardo DiCaprio je zaníceným ekologem.

Leonardo DiCaprio

FOTO: Reuters

Legendární Frank Sinatra se narodil v Hobokenu (New Jersey) v roce 1915. Poprvé vystupoval už ve 30. letech a o desetiletí později se už stal superhvězdou. Jako
zpěvák přitahoval hlavně teenagery, což v té době nebylo obvyklé, a v roce 1941 se objevil v prvním filmu Las Vegas Nights.

V padesátých letech získal Oscara za roli ve velmi oceňovaném filmu Odtud až na věčnost a jeho kariéra nabrala druhý dech. Vydal úspěšné desky In the Wee Small Hours, Frank Sinatra Sings For Only The Lonely, Swing Easy! a Songs For Swingin' Lovers s legendární skladbou I've Got You Under My Skin.

V šedesátých letech se zrodila řada dalších hitů jako Strangers in the Night a Something Stupid a roku 1970 pak přichází slavná My Way, písnička, která se stala synonymem pro Sinatru. Mladší generaci už byl ale v té době zpěvák velmi vzdálený (rád dával najevo, že nesnáší rock) a jeho popularita klesala. Držitel mnoha Grammy a dalších ocenění zemřel v roce 1998.