"Předpokládám, že se dáme dohromady a odehrajeme několik koncertů. Pochybuju ale, že uspořádáme turné," řekl Watts. Padesátiny kapely podle něj připomene především jejich hudební vydavatelství a je také možné, že bude o skupině připraven dokumentární film.

Zpěvák Mick Jagger minulý týden deníku Le Parisien také řekl, že turné příští rok je sice možné, příliš v něj už ale nevěří. "Bavíme se o tom, ale nejsem si jistý tím, že jsme připraveni vyrazit na cestu po stovce světových velkoměst," řekl Jagger. Le Parisien nicméně uvedl, že Rolling Stones by v rámci turné měli zavítat do Francie v roce 2013.

Video

Rolling Stones hrají živě jeden ze svých největších hitů Satisfaction v New Yorku v roce 2007 (YouTube.com)

Poslední turné Rolling Stones s názvem A Bigger Bang trvalo od roku 2005 do roku 2007 a čítalo 144 koncertů. Stalo se podle hudebního časopisu Billboard s tržbami kolem 558 miliónů dolarů (9,8 miliardy korun) nejvýnosnější koncertní šňůrou v rockové historii. V Česku zatím "Stouni" koncertovali pětkrát.

Členové kapely se v poslední době věnují svým vlastním projektům. Mick Jagger sestavil superskupinu SuperHeavy s kytaristou někdejších Eurythmics Davem Stewartem a různorodými hudebníky. Watts se zase věnuje své celoživotní lásce - jazzu. Jeden z koncertů s kapelou The A, B, C & D of Boogie-Woogie dnes odehraje v Paříži.

Watts v rozhovoru s AFP uvedl, že swing je v hudbě základem všeho. Dobrý bubeník musí mít swing v krvi, aby přiměl lidi tančit. Pokud se mu to povede, zavede posluchače do Afriky, ke kořenům všeho, soudí Watts. Neodvažuje se ale sám sebe označil za jazzmana. Bubnovat se naučil sám, poslechem. "Nikdy jsem nechodil do školy, kde by mě učili, jak hrát jazz. To nemám rád. Na jazzu mám rád emoce," poznamenal Watts.