Zdroj magazínu The Hollywood Reporter tvrdí, že film podle povídek autorky Sexu ve městě Candace Bushnellové dostal ve studiu zelenou. Zatím je spojován se jmény Josh Schwartz, Stephanie Savageová a Amy B. Harrisová (scenáristka a koproducentka Sexu ve městě).

Knížka je opět vypravována z pohledu Carrie. Jako teenager se musí vypořádat s populární konkurentkou na střední škole Donnou a řeší i problémy se svým prvním přítelem. Povídky měly samozřejmě velký komerční úspěch a autorka by ráda byla i filmovou producentkou. Není ale jisté, zda má jít o film, nebo o nekonečný seriál, jakési Beverly Hills pro 21. století.

Další dílko populární autorky chce navíc proměnit v seriál televize ABC. Jedná se o One Fifth Avenue s producentem Joshem Safranem.

Michael Patrick King, který měl na starosti už původní seriál Sex ve městě, řekl médiím, že o žádný prequel nemá zájem. "Moje Carrie Bradshawová začínala ve 33 letech a já ji doprovodil do 43. Nechtěl jsem vědět, kdo byli její rodiče, protože podle mě existuje jen na Manhattanu."