To se potvrdilo v sobotu, kdy lidé dali přednost Specialistovi na Nově před A.I. umělou inteligencí na ČT1. A neděli v noci zase Komisař Moulin prohrál s Oknem z ložnice na Primě.

Žádné velké překvapení nepřinesla sledovanost pořadů o víkendu. Pátečnímu večeru jako obvykle kralovala repríza seriálu Hospoda na Nově, když čtvrtina diváků dala přednost Arabele, 30 procent se pak dívalo na Primě na Sedmého dne večer.

V sobotu polovina diváků sledovala Novu, nejprve se 50 procent dívalo na pořad Děti patří domu a pak 52 procent na film Specialista. Na České televizi sledovalo 28 procent talk show Na kus řeči a 23 procent na sci-fi film A.I. Umělá inteligence.  Prima získala dvacet procent s Případem pro a 23 procent  s Láskou s podezřením.


Zato premiéra české detektivky Vražda kočky domácí v neděli na ČT 1 zaujala 38 procent diváků, o tři procenta více než novácký pořád Osmý den schází nám , když Wolfův revír si vybralo 20 procent. Od deseti večer kralovalo Tele tele, jemuž dala přednost polovina diváků, Komisaře Moulina na ČT si vybralo 18 procent a Okno z ložnice na Primě 26 procent.