Co vedlo Českou televizi k tomu, že se vrátila k původní podobě pořadu?

Jednak k tomu přispělo to, že Česká televize byla zavalena množstvím podporu vyjadřujících a někdy až útočných dopisů a emailů, říkajících zachovejte, nerušte. Druhým důvodem bylo, že se mi záhy podařilo najít partnery a sponzory, kteří jsou ochotni do programu investovat.

Je tedy sobotní Noc s Andělem už placená ze sponzorských peněz?

Ne, není. Se sponzory jsme se už domluvili, ale za tak krátkou dobu nešly uskutečnit všechny právní úkony vedoucí od ústní dohody k podpisu smlouvy. Použili jsme peníze České televize, která nám na pořad dala do června určitou sumu. Když se rozpočítala, tak činila 20 000 na jeden díl, my proto dali přednost tomu, aby se použila na natáčení dílů do konce února. Pak budeme muset náklady pokrýt penězi od sponzorů.

Jak daleko jsou jednání s nimi?

Už jsme domluvení na přesných částkách. Pokryjí výrobu pořadu zhruba do půlky května. Do konce března máme čas sehnat další, i když to bude obtížné, protože při výrobě pořadu nebudu mít tolik času na vedení jednání.

Jaký bude osud pořadu v druhé polovině roku?

To zatím nevím, na rozdíl od Poprasku, který se dělá mimo ČT a přichází hotov na kazetě, já potřebuju osádku, režii a techniky. Jestliže se ale pošlou všichni zaměstnanci domů a dělalo by se jen zpravodajství, jak zní jeden z plánů, tak nebude, kdo by nás obsloužil, i kdybychom peníze sehnali.

A na jaké hosty se mohou diváci těšit?

Tuto sobotu v něm vystoupí Dan Bárta s kapelou, příští přijde Honza Hrušínský, pak Pavel Šporcl, který si zahraje s moravskou cimbálovkou, Bára Basiková a skupina 100°C