„Jako obvykle budu hrát dvanáct písniček svých a dalších dvanáct zahraje zbytek kapely. Skladby With A Little Help From My Friends, Yellow Submarine či Photograph, kterou mám osobně nejraději, musí samozřejmě na programu být. A obvykle dáme i jednu nebo dvě písně z nového alba,“ řekl na začátku probíhajícího evropského turné Starr.

Aktivní i v sedmdesáti letech

Po rozpadu Beatles v roce 1970 zahájil sólovou kariéru a od té doby vydal patnáct studiových a deset koncertních alb. První z nich se jmenovalo Sentimental Journey (1970) a zatím poslední má název Y Not a je z loňského roku.

„Byl jsem vychovaný v šedesátých letech a to byla doba koncertů. Já i moji přátelé – třeba Eric Clapton nebo Paul McCartney – máme proto až dosud neustálou potřebu hrát. Mnohokrát v minulosti jsem si myslel, že s hudbou skončím, každé turné bylo peklem na zemi. Vždycky to ale nakonec přešlo a následně se našlo dost důvodů absolvovat to všechno znovu,“ odpověděl slavný zpěvák Ringo Starr na otázku, jak je možné, že na scéně aktivně vydržel až do své sedmdesátky.