Osobností televizního zpravodajství roku 2010 se stala Jolana Voldánová z České televize, která uvedla, že je vítězstvím příjemně překvapená. Osobností televizní publicistiky je Josef Klíma z pořadu Soukromá dramata na Primě.

"Nespletli jste se, není tam Radek John?" zažertoval Klíma a poděkoval spolupracovníkům a rodině.

Oceněný reportér Josef Klíma s moderátorem Karlem Šípem (vlevo)

Oceněný reportér Josef Klíma s moderátorem Karlem Šípem (vlevo)

FOTO: Vít Šimánek, ČTK

V kategorii zpěvák dostal cenu Tý Tý Michal David a v kategorii zpěvačka Lucie Vondráčková.

Osobností televizní zábavy je Karel Šíp, který pořad i moderoval. Připustil, že vítězství čekal, ale připravil si prý i glosy pro případ, že by nevyhrál.

Michal David

Michal David

FOTO: Šimánek Vít, ČTK

V kategorii herečka vyhrála Veronika Freimanová (seriál Vyprávěj) a v kategorii herec Ondřej Vetchý (seriál Okresní přebor), který se ceremoniálu nezúčastnil a poslal za sebe dceru.

Jiří Bartoška a Veronika Freimanová

Jiří Bartoška a Veronika Freimanová

FOTO: Šimánek Vít, ČTK

Pořadem roku je podle ankety Stardance a seriálem roku a absolutním vítězem večera seriál Vyprávěj. Šéfdramaturg ČT1 Aleš Ulm poděkoval všem, kteří se na seriálu podíleli, a ohlásil, že se začíná točit třetí série. Objevem roku je moderátorka Daniela Písařovicová z ČT.

Do Dvorany slávy byla uvedena herečka Jiřina Bohdalová.

"Já vám moc děkuju, protože budu ve velmi dobré společnosti. Jen nevím, jestli si tu slávu zasloužím. Herectví se nedělá kvůli cenám, herectví se dělá kvůli divákům a váš zájem bude pro mě vždy největším oceněním," řekla při převzetí ceny.