Privatizace se hroutí, ale Blažej slíbí personálu, že neuteče.

Ina má zhoubný nádor. Její vyšetření zařídil mladý Arnošt a  Blažej se to dozví až v okamžiku, kdy Ina přijde do nemocnice - a zůstane tam na operaci.

RECENZE
Po odvysílání si přečtěte glosu k 12. dílu

Blažej si to vyčítá a Nadě Šulcové i jemu je jasné, že jejich vztah skončil. Svědkem jeho krize se stane Machovec. Rozhodne se zavolat manželce, aby pomohla Blažejovi, a při tom se Machovcoci usmíří.

Alžběta navštíví Danu a vypráví jí, jak je šťastná: vezme si Hamouze, miluje ho, má rodinu, dítě, muže, vaří - prožívá všechno to, co nikdy neměla. Cestou do školky se ale stane nehoda a Pavlínka má těžce zlomenou ruku. Alžběta si prosadí, aby je záchranka odvezla do Boru na ortopedii. Operuje Hynek, ale nejde to dobře a Čeňková za něj jeho první samostatnou operaci dokončí. Operace se povede a ona se těší, jakou bude mít budoucí manžel radost. Jenže nad vozíkem s Pavlínkou se Hamouz sklání společně se svou bývalou paní - v intimním gestu. Zdrcená Alžběta pochopí, že celou dobu miluje Hamouz svou ženu, a vrací se na ortopedii.

Dana požádá penzionovaného ředitele Pekaře, aby řekl Elišce, že je její otcem. Pekař váhavě souhlasí.

Sestra Monika se sblíží s mladým Arnoštem. Ukáže se, že byla ještě panna a že se, jsouc vychována v dětském domově, vždycky na veřejnosti chovala vyzývavěji, než jí bylo vlastní.

Václav Pěnkava se ztratil. Všichni ho hledají, zatímco on se vydal do kasina v Karlových Varech. Doslechl se, že možná Halman neutekl s penězi do zahraničí, ale roztáčí je doma. Ve smokingu pátrá mezi tvářemi hráčů, nakonec se vrhne na jednoho muže, začne ho škrtit a řve: "Halmane, ty hraješ s mými penězi!" Jenže to není Halman, ale jiný mafián a drsně zasáhnou vyhazovači.

Zpět na 11. díl Jít na 13. díl - 12.01. 20:00

:. 13. díl přineseme v pondělí 12. ledna ve 20:00 hod