Charlie Sheen prohlašuje, že producent Chuck Lorre ho po celá léta trápil a znevažoval. "Myslí si, že je tak bohatý a mocný, že se může jednostranně rozhodnout a sebrat peníze oddanému štábu a hercům."

Producentův advokát uvedl, že ta prohlášení jsou "nevázané a neopodstatněné lži." Tiskový mluvčí společnosti Warner Bros, která seriál produkuje, se raději nijak nevyjádřil.

Tři milióny dolarů za jednu epizodu

Sheen měl se studiem smlouvu, která mu zaručovala dva milióny dolarů za každou epizodu seriálu a to až do konce sezóny 2012. To se mu zdálo málo a požadoval tři milióny.

Ve třicetistránkové žalobě herec tvrdí, že byl "odejit" poté, co začal veřejně kritizovat producenty Warner Bros a hlavně Lorrea. Sheen nepožaduje jen zaplacení svého odškodnění za pozastavený seriál, ale také uplatňuje nárok na odškodnění ve prospěch všech herců a celého štábu.

Charlie Sheen se svou manželkou Brooke Muellerovou, se kterou se právě rozvádí, na snímku z roku 2008. Tedy krátce poté, co se vzali.

Charlie Sheen se svou manželkou Brooke Muellerovou, se kterou se právě rozvádí.

FOTO: fotobanka Profimedia

Policie ve čtvrtek prohledávala hercův dům kvůli údajným zbraním (nesmí je mít kvůli sporu s bývalou ženou Brooke Muellerovou). Policejní mluvčí ale sdělila, že našli jen starožitnou pistoli.