Tentokrát se neopakovala situace z minulého týdne, kdy vypadl pár, který odvedl dobrý výkon. Hemala nezářil, jeho výkon byl matný. Také od poroty získal jen 21 bodů. Porota však nebyla tak tvrdá jako v případě Sajlera, jemuž řekl porotce Chlopčík, že tam nebylo skoro žádné tango. Veškeré emoce, tak typické pro tango, byly zploštělé. A to ještě Petr Zuska pár pochválil, jak se zlepšil.

Naopak Aneta Langerová byla skvělá, nebyla sice extravagantní, ale precizní. Velmi dobrá byla i Monika Absolonová, i když si stěžovala, že jejímu partnerovi to jde mnohem lépe a teprve uvidí, jak to je, až bude v jejím věku.

Do dalšího kola ale postoupila i Jitka Čvančarová, které také působila na parketu celkem suverénně, i když v závěru trochu unaveně. Porotci ji pochválili za provaz i za to, že "kopla do koní" a zrychlila. Dál se dostal  také Saša Rašilov, jenž divokému tempu jivu v závěru rozhodně nestačil. Postoupil i Pavel Kříž.

Na Hemalovi se přece jen podepsalo, že nemohl úplně dravému mládí stačit.

Trochu je ale na pořadu vidět, že už jde o čtvrtou řadu. Novost, jakou přinesla první řada je pryč a nevyrovnanost výkonů více vadí.Faktem ale je, že na popularitě a sledovanosti to pořadu neubírá. Tanec je in, podobné pořady se vysílají po celém světě, třeba v JAR dokonce hned tři naráz.

Příští týden páry čeká paso doble a slowfox.