Na produkci koncertů spolupracují totiž s Britem Simonem Sidim, který se v minulosti podílel na podobě vystoupení Depeche Mode, Rogera Waterse, Annie Lennoxové nebo pěti ročníků vyhledávací soutěže American Idol.

Čeští fanoušci by se tak měli dočkat mnoha vizuálních novot. Netradičně pojaté bude i pódium, které počítá s účastí některých návštěvníků koncertu přímo v jeho středu. Kapela se se Sidim setkala letos na jaře při svém zámořském turné. Zpěvák a kytarista Michal Malátný na to vzpomíná:

„Kluci z kapely byli na koncertě Pink a její show je nadchla. Bubeník Ota Petřina ještě ten večer sedl k počítači a mailem kontaktoval její tým. Kvůli jeho časovému vytížení byl odmítnut, ale dostal cenný kontakt na uměleckého producenta Simona Sidiho. No, a ten spolupráci přijal. Oslovili jsme samozřejmě i jiné zahraniční produkce, ale se Simonem to zafungovalo i lidsky. Po několika mailech jsme se s ním v L. A. sešli a on nám ukázal kompletně připravený návrh pódia, světel a projekcí. Po dvouhodinovém rozhovoru bylo jasné, že spolupráce bude nevšedním zážitkem pro obě strany."