„Když jsem byla malá, chtěla jsem se dát k cirkusu, protože mám dost toho, co společnost považuje za zvláštní a nepřijatelné. Přitom je to poměrně sexy a skvělé,“ vysvětlila třicetiletá rodačka z Pennsylvanie svou radost z koncertní akrobacie.

Názorně ji už koneckonců představila v Praze loni, kdy na ni do O2 Areny přišlo osmnáct tisíc diváků. Teď přijede v rámci probíhajícího evropského The Funhouse Summer Carnival Tour a nabídne i tentokrát úspěšné skladby své kariéry. Podle setlistu, který na svých koncertech naplňuje, by měly zaznít písně Get The Party Started, Funhouse, Bad Influence, Sober, Dear Mr. President, What’s Up a další.

„Vstupenky na koncert jsou stále v prodeji a budou i na místě,“ řekl Právu Petr Novák z pořádající agemtury Live Nation.

Pink si světový věhlas nezískala nejenom skvělými písněmi a zajímavými koncerty. Patří k těm vokalistkám, které vždy stojí za svým názorem a mnohdy jsou v něm provokativní. Diskutuje ráda o politice, ochraně zvířat, ekologii, svém sexuálním životě a když na to přijde, pak i o krachu svého manželství s motokrosařem Careyem Hartem.

„Abych se před vystoupením dostala do patřičné formy, stačí, když mi někdo polaská prsní bradavky,“ svěřila se podle ČTK nedávno. Jedním dechem dodala, že nejlépe si v tomto směru vede její osobní asistentka Jackie. Věřme tedy, že před pražským koncertem udělá Jackie svou práci dobře.