Na Blažejovu zpověď vůbec nedojde a ani Veronika ji nechce znát: nepřeje si se svým otcem citové pouto obnovit. Blažejovi se okamžitě ozve Karel Sova a Blažej mu na projekt předběžně kývne. Nechce být tím, kdo třeba dobrou věc ohrozí.

RECENZE
Po odvysílání si přečtěte recenzi 5. dílu

Alžběta Čeňková se na dovolené necítí dobře, připadá si stará a nemůže spát. Její pouto k malému Míšovi sílí. Objevila, že chlapec má hudební nadání.

Matěj chce na ubytovně  mluvit s Kamilou, ale její bratři ho zbijí. Marta chce s romskou epizodou v jejich rodině skoncovat a pověří Pěnkavu, aby to vyřídil. Ten  ale chápe, že Matěj Kamilu velmi miluje, a z vlastní iniciativy jede za Kamiliným otcem, aby ho po romském způsobu požádal o Kamilinu ruku.

Dana Králová přistihne Elišku s Hynkem in flagranti, je překvapená, kdo ji uhranul. Je přesvědčená, že ten věčně chlapecký typ není pro dceru vhodným partnerem. Eliška však má jiný názor a jede se představit Hynkovým rodičům.

Machovcovi se jeho žena přizná, že to byla ona, kdo dal Chalupovi informace pro článek a má obavy, že ji Chalupa prozradí, jestliže mu nedá 18 tisíc na televizor. Machovec je znechucený, a přestože ho prosí a ujišťuje, že to udělala kvůli němu, přestane s ní mluvit.

 

Zpět na 4. díl Jít na 6. díl - 24.11. 20:00

:. 6. díl Čistka přineseme v pondělí 24. listopadu ve 20:00 hod