Na padesátiminutovém CD najdou fanoušci kapely skladby, vzniklé během posledních tří let, kdy Robson nástupem energického vokalisty Davida Tobiasze zahájil novou etapu své existence.

"Jako bonus je na cédéčko zařazena skladba Definition, která se objevila na naší poslední demonahrávce a na koncertech patří k velmi oblíbeným. Všechny ostatní skladby na albu budou v češtině," prozradil Tobiasz.

Spolu s debutovou deskou spatří světlo světa i videoklip k písni Bratříček.

Robson má 11 let

Rocková kapela Robson vznikla před jedenácti lety a dosud vydala tři demokazety. Největším úspěchem skupiny je vítězství ve vyhledávací soutěži pro amatérské kapely Jim Beam Rock 2000. Na první oficiální desku s celoplošnou distribucí však kapela čekala až do letošního roku.

Pětičlenná kapela Robson se v minulých měsících kromě práce na novém albu věnovala také hraní na festivalech a o uplynulém víkendu vyrazila na pozvání amabsády dokonce vyrazila do Lotyšska. Tamnímu publiku se Robson představil na dvou koncertech v Rize a v přímořském městě Liapája. "V tamních klubech jsme hráli asi pro 150 lidí, přišlo na nás hodně tamních studentů češtiny," řekl další z členů Robsonu Pavel Kučera.

Fotografie a videozáznam z lotyšského pobytu mohou fanoušci kapely najít na internetových stránkách www.robsonmusic.cz. Zde je k dispozici také několik ukázek z nového alba ve formátu MP3.