Aktuální videa na internetu ukazují, že Tom Jones skutečně není žádná dožívající hvězdička. Pořád ze sebe na pódiu vydoluje hodně energie a hlas mu slouží. Mimochodem je na nich také vidět, že si přestal barvit vlasy a je z něj teď roztomilý dědeček.

Jones zpívá od začátku šedesátých let a mezinárodní hvězdou se stal kolem roku 1967, kdy se o něm začalo víc mluvit i v Americe. Od té doby po něm fanynky začaly házet spodní prádlo, což se stalo jednou z nejoblíbenějších historek ve světě popu.

V sedmdesátých a osmdesátých letech šla popularita Toma Jonese dolů, ale to neznamená, že by hodil flintu do žita. Pokračoval v nahrávání, pár coververzí mělo úspěch (Princova Kiss) a naprosto nečekaný comeback zaznamenal už v téměř důchodovém věku, když v roce 1999 vydal Reload, album duetů s mladšími zpěváky a skupinami.

Jonese od té doby začala více "brát" mládež a řada lidí si koupila jeho starší desky. Letité hity jako It's Not Unusual, Help Yourself, She' s a Lady, Without Love, Green Green Grass of Home a I Cant Stop Loving You nepochybně zazní také v Praze.

Vstupenky se prodávají za 990-1 990 korun. Více na www.livenation.cz.