Harris také upřesnil, že Polanski již dodělal střih: „Z cely může oznamovat svá přání. Nemyslím, že může telefonovat, ale může komunikovat. Nevím, jestli se snímek dokáže povznést nad okolnosti, ve kterých se režisér nyní nachází. Každopádně ale otestujeme hranice tvrzení, že špatná reklama neexistuje."

Hlavní postavou The Ghost je smyšlený britský premiér Adam Lang (Pierce Brosnan). Tento kdysi oblíbený politik se zařadí po bok USA ve válce proti terorismu, je obviněn z válečných zločinů a nakonec zatčen. Volnou inspirací se stal expředseda vlády Tony Blair.

Harris doufá, že Polanski se bude moci co nejdříve vrátit k rodině. „Taková řízení mohou trvat i rok. On je ale tvrdý muž a jestli to někdo přežije, tak je to on,“ dodal.

Polanského život poznamenaly tragické události. Matka mu zemřela v Osvětimi a jeho těhotnou ženu, americkou herečku Sharon Tateovou, zavraždili členové Rodiny Charlese Mansona. Režisér se proslavil snímky jako Čínská čtvrť či Rosemary má děťátko. V roce 2002 natočil film Pianista, který získal tři Oscary a Zlatou palmu v Cannes.