Do kabelových sítí se dostává ve spolupráci se společností HBO, jako první ho zařazuje do své základní nabídky ve 150 tisících domácnostech kabelová společnost Karneval.

Po celých 24 hodin bude AXN nabízet holywoodské filmy s hvězdným obsazením i mezinárodně úspěšné filmy jiné než americké produkce. Mezi prvními můžou čeští předplatitelé vidět například Chlapce ze sousedství s držitelem Oscara Cubou Goodingem Jr. nebo hitchcockovsky laděný film Dvojník s Melanií Griffithovou. Objeví se i animovaný Spiderman.

Většinu celodenního programu ale budou tvořit seriály. V premiéře se představí akční Street Time, jeden z nejsledovanějších na světě, i sci-fi seriály Odyssea 5, kde se většina děje odehrává na palubách vesmírných lodí.

Zaujmout má sci-fi

Posádka Odyssey je na počátku svědkem, jak zeměkoule exploduje před jejich očima, a poté je přenesena v čase několik let zpátky, aby se pokusila Zemi zachránit. V dalším sci-fi Andromeda bude mít posádka jiný úkol: hned v úvodu seriálu uvízne v černé díře a teprve po 300 letech se jim podaří uniknout. Vrátí se do světa, který má pramálo společného s tím, jenž znala, a proto se pokusí obnovit Commonwealth. Podle provozovatelů kanálu AXN se Andromeda pravděpodobně stane senzací i pro české publikum. Jen týden po své premiéře se totiž dostala na špičku nejsledovanějších amerických seriálů.

AXN ale nepohrdá ani tradičním krimiseriálem: bude vysílat Otevřené případy. Seriálovému policejnímu týmu jsou přidělovány ty nejsložitější nevyřešené případy.

Dobrodružství a extrémní sporty

Dobrodružný seriál Riskantně světem natočil režisér Warren Miller, který vyrábí sportovní filmy o lyžování. Tentokrát se vydal do míst, kde podle jeho očekávání lze ještě zažít skutečné dobrodružství: Kazachstánu, Antarktidy i Ekvádoru. Před jeho kamerou podstoupili nejlepší sportovci podstoupili zkoušku svých schopností v tom nejextrémnějším prostředí, a to na lyžích, snowboardu, kajaku i s padákem. Také Expedice Norh Face sleduje špičkové horolezce, lyžaře a snowboardisty v extrémních podmínkách: seriál představí lyžaře, kteří sjeli himálajskou sedmitisícovku i horolezce, kteří se chystají na dosud nepokořenou horu Great Trango Tower v Pákistánu.

Kanál pro mladé

Kanál AXN, který sleduje už víc než 87 miliónů domácností v 45 zemích na světě, se soustředí hlavně na mladé publikum od 18 do 34, které miluje dobrodružství a adrenalinové sporty. Pro případné inzerenty je také ideální cílovou skupinou, protože patří k movitější společenské vrstvě. Kromě českého a slovenského trhu se chystá zároveň vstoupit i do Maďarska, Polska, Rumunska a Bulharska.