Kapela má za sebou zkoušky v tělocvičně Českého domu, také čtvrteční generální zkoušku v moskevském sportovním komplexu, během které nadchla přítomné přihlížející, kteří jí údajně začali dávat větší naděje, než se české písničce po předchozích reprezentacích skupiny Kabát a Terezy Kerndlové na minulých dvou ročnících přisuzovaly.

Za několik hodin vás čeká první semifinále. Jste nervózní?

Nervozita samozřejmě stoupá. Na druhou stranu víme, že jsme pro úspěch udělali vše. Zkoušíme tady v Českém domě a vypadá to, že jsme přípravy na vystoupení dotáhli do zdárného konce. Uvidíme, na co to bude stačit.

Připravili jste choreografii vašeho vystoupení tak, jak jste si předsevzali?

Ano, již jsem to naznačil v předchozí odpovědi, cvičili jsme pilně v Českém domě, kde nám poskytli krásnou tělocvičnu.

Zpěvák Radoslav Banga bude při vystoupení převlečený za jakéhosi Supergipsyho. Co má tato postava vyjadřovat?

To není kostým, nýbrž jeho pravá identita, převlekem je naopak jeho role Radka Bangy. Supergipsy je předchůdce všech těch Supermanů, Batmanů a dalších superhrdinů, kteří jen sprostě kopírovali všechny ty triky a schopnosti, které jediný pravý superhrdina – Supergipsy – má.

Stačili jste už vysledovat formu konkurentů? Jaká je?

Forma konkurentů je skvělá, určitě tu nevidíme nikoho, kdo by přijel připravený jen napolovic. Jinak favoritem našeho semifinále bude podle mě Bělorusko, to zřejmě slízne hlasy od Ruska. My bychom to určitě přáli Portugalcům, kteří jsou nesmírně přátelští a sympatičtí, čímž se odlišují od jiných interpretů, kteří dávají najevo rivalitu.

Hodně cestujete po světě. Kam se v pomyslném žebříčku charismatu míst zařazuje Moskva?

Město Moskva patří určitě do první pětky, obyvatelé Moskvy tak do druhé poloviny druhé desítky. Přece jen je trochu obtížnější najít si k nim cestu, vypadají často nepřístupně. Na druhou stranu po počátečních rozpacích se projevují celkem přátelsky.

Narazili jste dosud během pobytu na nějakou potíž?

Žádná mě nenapadá, organizace Eurovize je zatím velmi dobrá.