Ošklivku podpoří také herečtí kolegové Tomáš Krejčíř a Michal Malátný, moderátor Pavel Anděl a Igor Blaževič, ředitel festivalu o lidských právech Jeden svět.

Radnice nedávno zakázala Rock Café pořádat jakékoliv koncerty kvůli hluku, který proniká do bytů nad sálem. Většina těchto bytů byla vybudována už za existence hudebního klubu. Jak pracovníci Rock Café, tak obyvatel domu Josef Hník se shodují, že hlavní problém je v naprosto zpackané rekonstrukci domu. Ještě před pár lety se přitom vše zdálo být na správné cestě. 

Praha 1, která prostor vlastní a pronajímá, zařídila odhlučnění, ale pracovníci stavební firmy nepoložili plovoucí podlahu pod pódium, aby se nepřenášel hluk. Místo toho prostor zalili betonem. Vybetonovaná je i podlaha k nosné zdi domu, takže se přenášejí vibrace.

Zástupce klubu Pánek i zástupce obyvatel Hník se shodli, že po náročné rekonstrukci situace není lepší, ale naopak horší než na začátku. Dříve byla jen trochu slyšet hudba, ale teď se nesou vibrace celým domem. Pánek uvedl, že odborník mu potvrdil možnost kvalitního odhlučnění klubu po odstranění špatných úprav, ale Praha 1 stále nic neopravuje.