Žádný div: v neděli v noci ho dosud pravidelně sledovalo 50 i 60% diváků, což se v tuto pozdní dobu blížilo i miliónu lidí. To je úspěch, na který se vyplatí vsadit. Veronika Žilková a Josef Carda se proto minulou sobotu večer poprvé objevili i v nejprestižnějším vysílacím čase, tedy od 20 hodin.

Opět parodie

Jak jinak než s parodií na vlastní pořady Novy. Pod názvem Ne - e, což je slovní hříčka na výroční nováckou anketu úspěšných tváří Anno, řádili na jevišti profesionální i amatérští dvojníci.

Veronika Žilková ze sebe (v převleku za Marilyn Monroe) klidně sypala vtípky, které by možná unesly drsňácky primitivní a svižně střídané skeče v Tele Tele, ale pro celovečerní pořad jsou chabé až nebohé. Jako spoluscenáristka a dramaturgyně pořadu do nápadu s dvojníky slavných šlápla s takovým nadšením, až divák musel nabýt do několika vteřin dojem, že se ocitl na rozjíveném večírku dětského letního tábora, který ne a ne skončit.

Diváci pořad sledovali

Obchodní chyba to ale nebyla, zřejmě právě něco takového toužilo publikum zažít. U Ne - e totiž sedělo bezmála 55% lidí, kteří trávili večer u televize, tedy téměř 2 milióny.

Ostatně na Primě se mohli dívat na reprízu německého krimiseriálu Siska (17, 2% publika, tedy 622 tisíc lidí). Malinko z toho vytěžila ČT 1 a její soutěž Hodina pravdy, kterou tentokrát sledovalo 27,5% diváků (997 tisíc lidí) namísto obvyklejší čtvrtiny