"Bylo to větší turné, než děláme my. Viděli jsme, jak funguje, že na rozdíl od vystoupení v klubech to znamená vzít s sebou aparaturu, světla i pódium," uvedl Michal.

Album až za rok

Po turné bude skupina natáčet další klip písni Let´s Dance, dříve to není potřeba, protože skladba Sweet Little Something je pořád velmi úspěšná v rádiích. Novou desku plánuje soubor až na příští rok: "Pokud se vše vydaří, tak by měla vyjít v říjnu příštího roku, protože přes léto je příjemnější natáčet než v zimě."

Nový materiál však skupina ještě nemá hotový, což vysvětlil Kryštof Michal: "Změnili jsme tvůrčí model, už se nescházíme ve zkušebně, kde bychom jamovali. Trávit čas ve zkušebně není smysluplné, chodíme si tam jen přejet repertoár. Každý se připravuje doma, kde i skládám, což je účelnější a rychlejší."

Skupina chce prorazit za hranicemi

V zahraničí se zatím skupině prorazit nepodařilo, i když v Polsku letos slavila úspěchy. "Zahraničí nám leží v žaludku," přiznal zpěvák skupiny, "Vím však, že nestačí ven přivést klip a představit se jako hotová skupina. Nelze si myslet, že se v Polsku staneme populární jen kvůli tomu, že jsme tam jednou hráli, v rádiu nás slyšel milión lidí a na černém trhu se objevila pirátská nahrávka Live Da Radio. Vždycky je to dlouhodobá práce. V Českách nám trvalo deset let, než se nám povedlo prosadit se.

Kytarista Hynek Toman ovšem uvádí ještě jeden důvod: "V Polsku se změnila situace, pobočky Sony ve Východní Evropě zkrachovaly, převzala je česká centrála, a ta musí nejprve provést inventury a teprve pak se může věnovat marketingu."