Záznam z koncertu v Buenos Aires trvá 109 minut a vešly se na něj všechny nejzásadnější skladby britského tria včetně Roxanne, Message in the Bottle, Every Little Thing She Does Is Magic a rappery úspěšně vykrádané Every Breath You Take.

Sting zde zpívá absolutně bezchybně a s nasazením až do úplného závěru a neschovává se za žádné pomocníky, jak to známe z mnoha rockových koncertů. Také kytarista Andy Summers se zdá být ve vynikající kondici. Přidává velké množství poměrně tvrdých a dlouhých sól, která nenacházela místo na studiových deskách The Police. Nevyhýbá se přitom ani psychedelických názvukům.

Zvuk je celkově mnohem hutnější, než by posluchač studiových The Police čekal a téměř každá píseň je protažena o různé mezihry. To, že se koncert obešel bez monstrózních projekcí a ohňostrojů, ačkoliv se konal v obří aréně, je spíše pro dobro věci.

Samozřejmostí je u DVD volba Dolby Surround zvuku a standardem se dnes stává i přiložené CD se stejným obsahem, pro ty, kteří se od svých miláčků nemůžou odloučit ani na cestách. Některá vydání obsahují ještě DVD dokument Better Than Therapy, jinak je možné ho vidět i na internetu.

Vznikne-li někdy regulérní nové album The Police se neví, ale Summers už loni ledacos naznačoval. Poslední řadová deska jim vyšla v roce 1983.

The Police: Cerrtifiable Live in Buenos Aires Polydor 2008