Organizátoři akce Prague Sessions 2008 vsadili na jistotu, jména účinkujících to jasně dokazují. Německý DJ Alex Morph, který s Paulem spolupracoval na albu In Between, či precizní houseový producent Tocadisco toho byli jasnou zárukou.

Rozjezdové dvě hodiny od 21:00 do 23:00, kterých se ujal právě Tocadisco, ukázaly, že je obrovská škoda, že u nás tento německý dýdžej ještě nikdy nevystoupil.

Během vystoupení nechyběla klasická laserová show.:. Během vystoupení nechyběla klasická laserová show.foto: Novinky

Tocadisco dal svými nemilosrdně tvrdými rytmy základ pro příchod další hvězdy večera, jednoho z nejlepších českých DJs, Michaela Buriana. Ten předvedl svou klasiku, která jistě nikoho neurazí. Na jeho hity sice publikum reagoval silněji, než na sety Tocadisca, nicméně otázka porovnání německých a českých dýdžejských kvalit zůstala otevřená.

S úderem půl jedné pak na plochu nastoupila hlavní hvězda večera, další německý DJ, Paul van Dyk, který přijel do Prahy s novým koncertním konceptem. Během svého čtyřhodinového vystoupení představil v jednom z bloků své nejznámější skladby živě za doprovodu tříčlenné kapely a čtyř zpěváků. Zazněly tak největší hity z jeho produkce jako Time Of Our Lives i skladby z jeho posledního alba In Between.

Paul Van Dyk během vystoupení v Praze:. Paul Van Dyk během vystoupení v Prazefoto: Novinky

Hlasitého ohlasu se dostalo zejména skladbám For an Angel, Crush či již klasické Born Slippy od Underworld.

Během celé noci bylo ovšem pořádně rušno zejména v Beefeater VIP baru, který poskytnul svým hostům výborné zázemí pro celou noc. Již od začátku byly ostře sledovanými celebritami moderátorka Zuzana Belohorcová, Eva Aichmajerová a Renata Langmannová, které již na Tocadisca řádily jako zblázněné. Postupem večera však musely ustoupit dalším pařankám.

Veronika Pompeová a Dominika Mesarošová:. Veronika Pompeová a Dominika Mesarošováfoto: Novinky

Silikony zkrášlená modelka Dominika Mesarošová pařila posilněná britským ginem od prvních minut až do časných ranních hodin bez známky únavy. Během večera se k ní pak přidali miss Veronika Pompeová s přítelem, kteří ukázali, že jejich vztah nemá daleko k bezchybnosti. Na akci se pak objevila i Kateřina Sokolová s přítelem Jeanem, ale vzhledem k pracovním povinnostem musela odjet ještě před koncem vystoupení Paula van Dyka.