Jedná se o velmi úspěšný počin, neboť ten debutoval na prvním místě americké národní hitparády Billboard a dosud si ho na světě koupilo na tři a půl miliónu fanoušků.

Na druhém místě ankety Billboard Boxscore je loni reaktivovaná skupina Spice Girls. Za pětačtyřicet absolvovaných koncertů si vydělala přes 70 miliónů dolarů a je s podivem, že je-li kapela takto schopná navýšit jmění svých pěti členek, proč v turné nepokračuje. Další aktivity Spice Girls ale nedávno vyloučily.

Na první příčku se má brzy vyhoupnout skupina The Police

Přes všechna uvedená čísla ale Billboard v komentáři k anketě praví, že se zanedlouho na první příčku dostane turné skupiny The Police, které dosud stále probíhá. Za 146 koncertů vydělá britská trojice 359 miliónů dolarů, což jí v historických tabulkách o nejvýnosnější turné přinese přívětivé třetí místo.

The Police se vrátili na scénu na počátku roku 2007 u příležitosti třicátého výročí vydání singlu Roxanne (ve skutečnosti ale vyšel až 30. dubna 1978). Poslední koncert probíhajícího turné se uskuteční 7. srpna v newyorské Madison Square Garden.

Časopis Billboard rovněž zveřejnil, že nejvíce diváků na vystoupení jednoho interpreta přišlo v americkém Uncasvillu, a to na Billyho Joela. Koncertoval pro 96 tisíc lidí.