Nebudou chybět ani švýcarští noiserockoví Young Gods, jamajští legendární The Skatalites, kteří přinášejí reggae již neuvěřitelných 44 let, či britští taneční Transglobal Underground.

Svůj set v Kácově představí i projekt Rádio Děda, za kterým stojí dva členové skupiny Wohnout Fenek Steiner a Jiří Zemánek.

V sobotu se přidá Vypsaná fixa, Wohnout i Divokej Bill

V sobotu 2. srpna v noci se k nim přidají například režisér Jakub Kohák, další členové kapely Wohnout, muzikanti z Vypsané fixy a banjista kapely Divokej Bill Jack. Očekávané je rovněž vystoupení druhého ze soutěže X Factor Ondřeje Rumla.

Na festivalu se také představí svérázný Ruda z Ostravy, který se o účast v X Factoru rovněž ucházel, ovšem v poslední době proslul na internet umístěným videoklipem ke své parodii na oscarovou písničku Falling Slowly tandemu Glen Hansard a Markéta Irglová.

Pavel Kloupar, ředitel festivalu, oznámil, že pro nedočkavé je připraven koncert deseti skupin již na středu 30. července, tedy v předvečer oficiálního startu akce. V předprodeji jsou vstupenky za 990 Kč, na místě bude vstup za 1100 Kč.