„Nároky a konkurence jsou mnohem vyšší než v minulosti, kdy jsme si vystačili sami. Už se nestíhám o všechno starat. Dalším důvodem je, že náš kytarista Glenn Proudfoot žije v Austrálii a na naše koncerty musí dojíždět. Doma je velmi zaneprázdněn, hraje až osmkrát v týdnu. Best I. A. bude určitě lépe zvládat koordinaci termínů. V neposlední řadě neznám nikoho, kdo to u nás dělá lépe než Olympic,“ uvedl na tiskové konferenci Kocáb.

Na otázku Práva, zda nemá problém s tím, že je v jedné manažerské stáji s kapelou, která je pro mnohé představitelem bývalého režimu, zatímco Pražský výběr byl zakázaný, řekl: „Politiku do hudby netahám. Petr Janda je legenda, na jeho písních jsem vyrůstal. Znám ho celý život jako skvělého chlapa. Olympic nikdy nebyla prorežimní kapela, na rozdíl od některých jiných. Politický kontext nereflektuji.“ Přiznal také, že s Jandou plánují společné album milostných duetů. Jednu skladbu už prý nazpívali.

Ve středu zahájí Pražský výběr II. koncertní turné vystoupením v Českých Budějovicích a v květnu vydá DVD se záznamem svého loňského prvního koncertu v nové sestavě v Teplicích. Olympic dokončuje vystupování v Čechách a v červnu vyjede na slovenské stadióny. Janda navíc začne v července natáčet sólové album, na kterém se bude podílet i Jiří Hrubeš, bubeník, který Pražský výběr v 80. letech spoluzakládal a nyní žije ve Velké Británii.