"Byla hudba vždy tím, co jsi chtěl dělat?" zněl jeden z prvních dotazů čtenářů. "Dost dlouhou dobu, zhruba od tří do čtrnácti let jsem chtěl být počítačovým programátorem. Pak ale zvítězila zahálka, lelkování a chuť k pivu," odepsal Ruppert.

Jak dále uvedl, "profesionálně" začal zpívat již v sedmi letech ve folklórním souboru Rosenka. Člen skupiny Gipsy.cz Vojta Lavička byl tehdy primáš tamější cimbálovky.
 
Momentálně Ruppertovi naprosto vyhovuje styl Monkey Business a o žádných změnách neuvažuje. Připouští, že skupina hraje čím dál tím více pop než funk, ale nevidí to jako negativum. "Mě to škoda nepříjde, protože mám pořád pocit že je v tom velká energie a zábava a na slovu POP nevidím nic špatného," uvedl.

Jako posluchač se prý moc těší na koncert Prince, chtěl by vidět také Bobbyho McFerrina a Police, kteří by měli hrát tento rok v Německu.

Několik dotazů směřovalo i ke kontroverzní osobě Daniela Landy. "V Danovi Landovi se stále nemůžu vyznat..." uvažoval Ruppert, "myslím, že si zahrává s velmi nebezpečnými tendencemi, které má každý z nás uvnitř a které je lepší mít pod zámkem."