Producent Harvey Weinstein řekl nedávno serveru Deadline Hollywood Daily, že páté pokračování už se Stallonem skutečně projednávají a že by se v něm hlavní hrdina vrátil zpět do USA. Na otázku, zda už herec není pro tyhle věci skutečně trochu moc starý, Weinstein odvětil jako typický Američan: “Líbí se mi myšlenka, že starší chlap někomu nakope zadek. Možná proto, že jsem taky starší."

Stallone mezitím naznačil jinému serveru, že příští Rambo bude od předešlých odlišný. Nemluvil o akci a horách vystřílených nábojů, ale o tom, že film bude "temnější a poněkud překvapivý".

Rambo slaví úspěchy v Barmě, tvrdí Stallone

Zároveň se neváhal pochlubit, že Rambo 4 s podtituelm Do pekla a zpět se stal hitem v Barmě a dokonce prý i "inspirací pro disidenty". Podle něj nalezli utlačovaní obyvatelé této asijské země pomocí amerického filmu jakýsi podpůrný hlas a herec je na to mimořádně hrdý.

Disidenti prý dokonce začali mezi sebou používat hlášky z filmu, v němž Stallone bojuje právě v Barmě proti armádě terorizující obyvatele. Tamní policie měla dát pouličním prodavačům DVD jasný zákaz šíření snímku, ale mnozí ho už viděli a údajně ze Stalloneho úsečných vět pronášených charakteristickým hrubým hlasem doslova "šílí".