„Jde o čtyři novinky. První je Setkání s hvězdou či celebritou, druhá novinka má název Slavné datum, jako například výročí Eiffelovky a podobně, třetí rubrika se jmenuje Šetříme vaše peníze a poslední novinkou jsou Tipy a náměty na reportáže od diváků,“ řekl v úterý Právu mluvčí televize Prima Ladislav Pavlík.

Prima už delší dobu uvažuje o tom, že bude večerní zprávy vysílat opět od sedmi hodin. Sledovanost dosáhla kritických hodnot kolem 0,4 miliónu diváků a to je pro komerční televizi značný problém.

Podle informací z Primy se bude čas vysílání večerních zpráv posunovat již v červnu v souvislosti s přenosy z mistrovství Evropy ve fotbale, které bude tato televize vysílat. Poté, co si diváci zvyknou na časové změny ve vysílání zpráv, mohli by lépe akceptovat i návrat k původnímu času v sedm večer.

Když Prima na začátku února poprvé odvysílala své zprávy od 19:30 s novou moderátorskou dvojicí Pavel Zuna - Mirka Čejková, přilákala úctyhodných 1,43 miliónu diváků. Během týdne se však sledovanost zhoršila o padesát procent

V současnosti se sledovanost zpráv na Primě pohybuje mezi 0,4 a 0,5 miliónu diváků. Nova je vždy nad dvěma milióny.