V pátek byl nejsledovanějším pořadem seriál TV Nova Ulice, který sledovalo 1,393 milionu diváků. Přes 1,3 milionu se dívalo na talkshow Uvolněte se, prosím (ČT1). Páteční film na TV Nova FlynnCarsen: Návrat do dolů krále Šalamouna vidělo 1,355 milionu lidí. Na Primě se v pátek nejvíce lidí dívalo na film Zelená míle, který si pustilo 527 tisíc lidí.

Nejsledovanějším pořadem uplynulé soboty byl muzikál Daniela Landy Kvaska, který na Nově zhlédlo 1,396 miliónu diváků. Na druhém místě je Koření s 1,187 miliónu diváků (Nova). Předávání filmových cen Český lev si na ČT 1 pustilo přes milión diváků. Nejúspěšnějším pořadem TV Prima byl film Moderní popelka s 855 tisíci diváky.

Nedělní večer opět patřil Nově. Kromě již zmíněného X-Factoru a Střepin bylo nejsledovanější Občanské judo, které sledovalo přes 1,3 milionu lidí. Na Primě byla opět nejsledovanější soutěž Ber nebo neber s 828 tisíci diváky. Českou detektivku V hlavní roli na ČT1 sledovalo 1,28 miliónů diváků.

Pozn: Nedopatřením došlo v pondělí 3.3. krátkodobě k uvedení nesprávných údajů víkendové sledovanosti u Televizních novin TV Nova. Současná čísla jsou již platná. (Novinky)

Víkendová sledovanost
Pátek
Sobota
Neděle