Jak uvedl server RollingStone, k desce se momentálně neplánuje žádné turné, ale Scarlett Johanssonová se nechala slyšet, že by jí to bylo líto a doufá, že se to ještě změní.

Herečka má k hudbě vztah od dětství a jednou dokonce vystoupila na rockovém festivale Coachella se skupinou Jesus and Mary Chain. Na jejím prvním CD, které ponese název Anywhere I Lay My Head, bude deset coververzí Toma Waitse a jedna původní skladba, na které spolupracovala s kytaristou skupiny Yeah Yeah Yeah.

Na internetu už delší dobu kolují její demonahrávky. Poměrně rozšířená je její verze světoznámé písně Summertime. Kvalita zpěvu mnohé příjemně překvapila a vše nasvědčuje tomu, že CD není žádným úsměvným výstřelkem, ale seriózním počinem hollywoodské hvězdy, která oplývá nejedním talentem.

Třiadvacetiletá Johanssonová se proslavila rolemi ve filmech Ztraceno v překladu, Dívka s perlou, Vějíř lady Windermerové, Ostrov, Match Point či Sólokapr. Letos by se měla objevit v dalším snímku Woodyho Allena (Vicky Cristina Barcelona) a také v historickém snímku Králova přízeň.

Audioukázka zde