V Praze vystoupí Scooter v rámci šňůry Jumping All Over The World Tour, která pořádá při příležitosti vydání stejnojmenné desky. Své pojetí ukřičeného ravu podloženého jednoduchým strojovým rytmem se nyní pokusila zvukově mírně inovovat o prvky jeho uměle vyhnané odnože nazývané jumpstyle, která je populární v zemích Beneluxu.

Se svou jednoduchou tvorbou ale dokázala skupina neuvěřitelně uspět, a to i přesto, že její největší hity vždy využívaly riff nebo refrén z nějaké známé rockové skladby, ať už od Kiss nebo Supertramp. Jeji aktuální hit The Question Is What Is The Question? se stalo dvacátým hitem v čele německého žebříčku, což je rekord, jemuž se žádná jiná kapela v zemi tak hned nepřiblíží.

Scooter dokázali prodat přes 14 miliónů desek. I když se vyvezli na vlně ravu s hitem Hyper Hyper a albem Our Happy Hardcore, dokázali se na v ohnisku zájmu udržet i po opadnutí zájmu o techno. Vydávali jednu úspěšnou desku za druhou, na nichž se pojetí měnilo jen málo, i když dokonce přihlásili k sheffieldské scéně elektronické hudby počátku osmdesátých let.