Ringo Starr: Liverpool 8

ExBeatle Ringo Starr vydává novou desku pod názvem Liverpool 8. Titul je dostání nejen na CD, ale také na internetu. Dvanáct nových písní, na kterých se Ringo autorsky podílel bylo nahráno v Anglii a Kalifornii. Produkce alba se kromě Ringa Starra ujali Mark Hudson a Dave Stewart. Na nahrávkách dále spolupracovali Gary Burr, Steve Dudas, Sean Hurley a Zac Rae. Jako singl byla vybrána titulní píseň.

EMI

 

 

Vanilla Sky: Changes

Italská pop punková banda Vanilla Sky vydává v reedici svoji druhou desku Changes, která navazuje na velmi úspěšný debut Waiting For Something. Na nové verzi alba je přidaná nová skladba, která před pár měsíci doslova obletěla svět. Jde o to, že Vanilla Sky udělali parodii na písničku od Rihanny Umbrella, natočili i svoje video na námět původního video. Takže proč ten zájem nezúročit?

Universal

 

 

Vangelis: Vangelis Blade Runner

Je to neuvěřitelné, ale legendární film Ridleyho Scotta Blade Runner byl natočen před pětadvaceti lety. K tomuto výročí vyšel dlouho slibovaný definitivní režisérský sestřih, o jehož podobu Scott dlouhá léta se studiem bojoval.

Autor hudby Vangelis kolekci 3 CD Blade Runner Trilogy, obsahující jak oficiální soundtrack, tak dosud nevydané a zcela nové skladby napsané právě pro toto speciální výročí.

Universal