Policisté stále hlídkují v okolí a podařilo se jim zmařit pokus o krádež auta.

Místní obyvatelé, kteří přístup policie chválí,  zvažují, že podají trestní oznámení na majitele pozemku - Městský úřad Kopidlno.

"Už je toho za ty všechny dny dost," řekla Iva Vyskočilová, která přijela z Prahy do své chaty na okraji pozemků, kde se party konala, aby si svůj majetek pohlídala.

"Vůbec jsme se nevyspali. Celý den i celou noc se tu rozléhal hluk, mezi tím projížděly tam a sem stovky aut. Bylo to něco neskutečného. Na našem políčku začaly mizet brambory a okurky, v podstatě očesány byly všechny stromy s ještě nezralým ovocem. Už to trvalo opravdu moc dlouho," dodala Vykročilová

Na místě technoparty  se vrší kupy sesbíraných odpadků, které budou odváženy. 

V sobotu už jen dva soundsystémy

Už v sobotu CzechTek ztratil na síle. Zbylé posluchače bavily pouze dva soundsystémy. Nepotvrdily se zprávy, že s víkendem CzechTek opět rozjede, jelikož se ke Kopidlnu chystají tisíce lidí lačných po technu.

"Kdyby hráli takhle, tak by to bylo přijatelné," posteskl si v sobotu jeden z obyvatel vesnice. Minulý víkend musela přežít mnohem větší hluk, kvůli kterému hygienici vydali zákaz akce. Nepodařilo se jej ale doručit organizátorům.

Minulý víkend technoparty přilákala 40 000 posluchačů.