Cox je na scéně už od konce sedmdesátých let, kdy se živil jako diskžokej a v klubech pouštěl běžné hity. Dnes je nazýván veteránem klubové scény s nejlepší pověstí.

Na festival Mácháč 007 dorazí také Josh Wink. Tento Američan vystupuje jako dýdžej od svých třinácti let. V roce 1990 se seznámil s Kingem Brittem, fanouškem rapu a acid jazzu. Založili spolu projekt E-Culture i nezávislou nahrávací společnost. Wink natočil řadu singlů a udělal desítky remixů.

Dokonale pracuje s publikem, je schopen zahrát řízné techno, rozjetý house i bublající minimalismus. Na roztančeném festivalu Mácháč 007 se představí dýdžejka Lucca a fenomenální kytarista Michal Pavlíček ve společném živém programu, dále Adventures Close to Home, Get Shakes, Gavyn Mitchell, Philipp Straub, Loutka, Martin Gredner, Kaisersoze, Formi, Tripmain, Skipworker a mnoho dalších.

Pořadatelé slibují, že nabídnou neopakovatelnou atmosféru jedinečné party s vynikající hudbou skvělých světových i domácích DJs v okouzlujícím prostředí na břehu jednoho z nejromantičtějších jezer v Česku.

V pátek se začne v 18 hodin a hrát se bude až do sobotního rána. Do pátku stojí lístky 699 Kč, na místě budou o stovku dražší.