Příznivcům taneční hudby bude určen taneční stan, kde se představí discjockeyové.

Ani letošní ročník ovšem nebude patřit jen hudbě. Smršť neotřelých nápadů představí na divadelním pódiu Dekadentní divadlo Beruška, Klaunské divadlo Mimo či premiérový pořad souboru Crepacy. Malé kino bude promítat nezávislé filmy a kulturní dokumenty v provizorní čajovně.

Dramaturg festivalu Libor Bálek řekl, že ode dneška mohou zájemci na internetu sledovat přípravy na festival. "Do areálu jsme umístili webovou kameru, která bude snímat nejen samotné přípravy, ale také průběh festivalu. Pochopitelně beze zvuku. Má to jednu výhodu pro návštěvníky - v sobotu ráno se mohou podívat, jaké je v Horní Lhotě počasí," řekl Bálek. Dodal, že festival se koná i v případu deště. Areál bude pro tento případ vybaven velkokapacitními stany.

Festivaly v Horní Lhotě se pravidelně konají od roku 1992. První a druhý ročník vycházel z undergroundových přehlídek, které se konaly v nedaleké Dolní Lhotě. "Přes různé punkové a jiné vlivy se akce transformovala do dnešní podoby, která má jediný cíl: absolutní pohodu," tvrdí dramaturg.