Trenta Reznora, který bude nejen zpívat a hrát na kytaru, doprovodí čtyři muzikanti. Jsou to baskytarista Jordie Osborne White, bubeník John Freese, další kytarista Aaron North a hráč na klávesy Alessandro Cortini. Dva z muzikantů Freese a White dříve hrávali v kapele A Perfect Circle. White přitom pod jménem Twiggy Ramirez hrál i v kapele Marilyn Mansona.

Koncert proto vyznívá rockověji,k a tudíž konvenčněji než nové album, což dokládají i amatérská videa zveřejněná na internetu, která zachycují například letošní koncert v Melbourne.

Najít informace o Nine Inch Nails na webu není nijak obtížné, protože právě internet používá skupina ke své propagaci nejvíce a o svých aktivitách informuje pomocí "internetové šeptandy", což uplatnila především při propagaci nového alba Year Zero. Skupina se tak přiřadila po bok Davida Bowieho, který si jako první z rockových umělců uvědomil ohromující potenciál webu, zatímco velké firmy s ním bojují, protože mají pocit, že je připravuje o zisky, neboť se na něm šíří nahrávky pirátsky.