Na telefonním čísle, které je uvedeno na letáčku uvádějí jen, že informace bude zveřejněna až v den, kdy party začíná. Setkání příznivců by se však mělo uskutečnit v Praze.

Strach na Frýdlantsku

Lidé z osady Andělka na Frýdlantsku se obávají, že by se mohl CzechTek opět konat na stejném místě jako loni. Původně ilegální CzechTek, na kterém se nevybírá vstupné a kde se o hudbu starají kočovné sound systémy, se loni uskutečnil na legálně pronajatém pozemku, který organizátorům poskytl frýdlantský podnikatel Petr Winter. Tato informace se podle ČTK objevila i na některých internetových stránkách věnovaných technu.

Starostka nedaleké obce Višňová, pod níž osada Andělka spadá, již loni vyjádřila názor, že by bylo lépe, kdyby se akce, na kterou přijelo 12 000 lidí, letos uskutečnila jinde. "Byla jsem v kontaktu s lidmi, kteří tady loni akci uspořádali, a ti říkali, že letos do Andělky nepřijedou," uvedla.

Pravidla pro návštěvníky

Pořadatelé teknivalu na svých stránkách kromě odkazu na leták, kde nejsou žádní informace, uvedla jen pravidla, jak se mají návštěvníci podobných akcí, kde je vstup volný, chovat.

Mezi jiným píší: "Pamatuj, ze nejsi jen návštěvník, ale vstupem na teknival se stáváš jeho součástí a jeho spolutvůrcem. To, co s sebou přivezeš na teknival, si také odvez, týká se to hlavně odpadu po tvém táboření a pobytu. Nemůžeš-li, dej odpad do pytle, který ti jistě věnují na baru, nebo alespoň zkus dát odpad na jednu hromadu. Ohledně výkalů. Proboha jsme lidi, co takhle ten svůj výtvor schovat? Lopatka není špatný vynález.