Aneta Langerová po vítězství v populární soutěži vydala první desku Spousta andělů, která zaznamenala úspěch u kritiků i fanoušků. Její popularita stoupala strmě vzhůru, což dokresluje i vítězství v posledních dvou letech v anketě Český slavík, kde sesadila dosavadní královnu popu Lucii Bílou.

Odpovědi Anety Langerové můžete číst ZDE:

Mladičká zpěvačka se stala idolem náctiletých fanoušků a fanynek. Po třech letech odmlky vydala novou desku. Dostatek času je na nových skladbách poznat. Většina jich je původních. Producentem alba je Jan P. Muchow, o finální mix nahrávky se postaral Dušan Neuwerth (mj. Tata Bojs, Kryštof) ve studiu Soundsquare.

Na desce najdete deset písní, ze kterých má pro Anetu největší význam Malá mořská víla, která působila jako spouštěcí motor pro celé album, tentokrát poněkud neveselé a zasněné. Zpěvačka se přiznává, že při tvorbě jí větší problémy dělá text než hudba, ale že oproti první desce má daleko více zkušeností.

Přestože deska není vyloženě hitová, zpěvačka je s ní daleko více spokojená než se svou první deskou, kterou musela natočit ve spěchu po výhře v soutěži.