Ozzy Osbourne sice mluví o tom, jak touží natočit desku s Black Sabbath, ale zároveň dodává, že si nemůže vynachválit spolupráci s kytaristou Zakkem Wyldem, se kterým natočil Black Rain.

"Mít ho je požehnání. Před pár lety jsem hledal nového kytaristu, ale nikdo lepší není," říká o něm. Black Rain prý obsahuje velmi tvrdé riffy ale i balady - jednu z nich Ozzy věnoval manželce Sharon. Dodává, že je to první deska, kterou natočil zcela bez drog a alkoholu.

V květnu startuje k nové desce turné a 26. června se zastaví v pražské Sazka Aréně spolu s kapelami Black Label Society a Korn. Současně budou ale na turné i "druzí" Black Sabbath (Tony Iommi, Geezer Butler,  Ronnie James Dio a Vinny Appice). Ti vystupují pod názvem Heaven and Hell.

Ozzy jim prý přeje vše nejlepší, ale nezapomíná jedním dechem dodat, že jediní opravdoví "sabati" jsou ti v jeho doprovodné kapele. Vztahy s Tonym Iommim si ale pochvaluje: "Napravili jsme ty chyby, které se mezi námi staly, a teď bych chtěl udělat opravdu pořádné album Black Sabbath!"