Obrozená skupina se sice k blues nevrátila, ale odvrátila se od uhlazeného popového zvuku bezvýrazné poslední desky Time.

Nesporně k tomu přispělo, že se do skupiny vrátili muzikanti, kteří jsou podepsáni po nejslavnějšími nahrávkami. Rytmiku opět tvoří zakládající členové: bubeník Mick Fleetwood s basistou Johnem McViem. Rozpory překonali i američtí členové souboru, zpěvačka Stevie Nicksová a zpívající kytarista Lindsay Buckingham.

Deska je zemitější, neboť na ní do popředí vystupují folkrockové prvky, a zvuk syrovější, protože v aranžmá hrají větší roli kytary než klávesy. Většinou sice spíše vybrnkávané po vzoru kalifornských kapel, ale jak ukázalo Come, skupina se do nich dokáže opřít s vysloveně hardrockovou razancí. I projev blonďaté Stevie Nicksové se proměnil: je překvapivě vypjatý a drsný.

Po matných letech Fleetwood Mac působí, jako by si na stará kolena řekli, že se už ve svém věku mohou vykašlat na všechny zákonitosti showbusinessu a hrát po svém. O rockovějším zaměření alba svědči i účast Sheryl Crowové, která se skupinou hostuje. Na nahrávkách je slyšet i hlas bývalé členky souboru Christine McVieové.

Fleetwood Mac: Time, Reprise/Warner Music 76:15