Leningrad Cowboys mají pověst zábavného cirkusu, ale návštěvník znalý videozáznamů z jejich nejslavnějších vystoupení musel být po zážitku z Roxy trochu rozmrzelý. Na jednu stranu potěšily ironické metalové coververze popových absurdit typu What is Love? a nebo You´re My Heart You´re My Soul, na stranu druhou se nekonala žádná velká divoká show, netancoval se kozáček a neparodovala se sovětská hymna.

Jediná skutečně bláznivá věc, kterou kovbojové předvedli, bylo nasazení obrovských umělých genitálií tlustému zpěvákovi, po kterém se plazily dvě sličné děvy a křičely "Give It to Me Baby" v parodii na Offspring. Laciné vtípky typu "právě jsme se vrátili z Německa... buďte rádi, že máte v Praze tak hezké holky" padaly na úrodnou půdu hlavně u podnapilých či velmi nenáročných posluchačů a to bylo bohužel vše - nic skutečně odvážného už nepřišlo.

Tento koncert Leningradské kovboje poněkud obnažil. Ukázalo se, že bez Alexandrovců a oddílu tanečníků v ruských lidových krojích to vlastně až taková legrace není. Udělat metal z Modern Talking je samozřejmě dobrý nápad, ale co chtěli kovbojové sdělit velmi mizernou coververzí klasiky Sweet Home Chicago nebo úplně obyčejně zahraným hitem Perfect Day Lou Reeda? Byla to parodie? Pak se nabízí otázka: proč?