Stejnojmenné debutové album, které přináší pestrý mix nápadů, odhaluje příčiny. Silná hudební složka v sobě soustředí vlivy z oblasti rocku, funku i popu, které stmeluje dohromady. Kapela, která skvěle pracuje s dynamikou, se neopakuje, prýští z ní silná energetická vlna a je škoda, že občas zapadá za místy příliš sobecký projev zpěvačky Vladivojny La Chii.

Ona je tvůrcem soundu skupiny - těžký úkol v devatenácti letech. Výrazově je ovlivněna kvílivostí Ivy Bittové, ale také projevem Jiřiny Bohdalové a Aťky Janouškové v jejich nejlepších dětských hlasových rolích. Pitvoří se, přizpůsobuje svahilštinu momentální potřebě a když už zpívá česky, pouze rýmuje. Všechno je prvoplánové a krátkodeché, přestože ona tvrdí, že v jejích textech lze nalézt hluboké myšlenky.

Není to tak, coby oddaná výtvarnice (a tvůrkyně obalu cédéčka) jenom črtá. Cílem je svoboda pro všechny, především však pro ni samotnou. Na mnoha místech totiž dokazuje, že pěvecký talent má, a nepotřebuje k tomu zrovna hekat jako ve skladbě Sex Bannýn.

První album je přehlídkou jejích hlasových podob. Vyřádila se a dál by měla hledat pevnější tvář. Třeba kvůli skvělým hudebníkům v zádech.

Banana: Banana, Universal Music, 45:59