Kvality herečky připomněl i americký prezident George Bush: "Katherine Hepburnová okouzlovala publikum svým výjimečným talentem po více než šest desetiletí. Byla známá svou inteligencí a důvtipem. Bude vzpomínána jako jeden z národních uměleckých pokladů."

Obdivovala ji však i její mladší a neméně známá kolegyně Elizabeth Taylorová: "Myslím si, že každá herečka na světě k ní vzhlížela s úctou a říkala si, kdybych jen tak mohla být jako ona. Nikdy jsme na ni nepohlíželi s nevraživostí a závistí, protože pracovala s takovým půvabem, vtipem a šarmem. Jenom byste si mohli přát, abyste jednou byli jako ona. Jsem tak ráda, že ona a Spencer Tracy jsou nakonec zase spolu."

Elizabeth Taylorová připomenula osudový vztah herečky, který trval dvacet sedm let až do Tracyho smrti v roce 1967. Pár se však nikdy nezval, protože katolík Spencer se nerozvedl se svou ženou. V životě Hepburnové to však nebyl jediný muž. Vdala se už na začátku své herecké kariéry v roce 1928 za lva salónů Ludlowa Ogdena, ovšem o šest let později byl pár rozveden. Čtyři roky pak trval její milostný vztah s extravagantním milionářem Howardem Hughesem