Müller plánuje vydávat nekomerční hudbu a chce naplnit sen svého otce známého herce Vlada Müllera, který byl výborným kuchařem a vždy toužil po vlastní restauraci. Nevyloučil, že ještě na několika koncertech vystoupí, ale je přesvědčený, že žádnou novou píseň už nenahraje.

Podle tisku má opět problémy s drogami a v nejbližších dnech má nastoupit na měsíční léčení v psychiatrické léčebně ve Velkém Záluží. Jak potvrdil deníku Nový čas nejmenovaný svědek, Müller měl minulou středu absolvovat vstupní kontrolu. Müller se několikrát otevřeně přiznal k užívání drog, ale tvrdil, že už je z toho venku.

Uvažoval o sebevraždě

Ani jednou nepřipustil, že jim opět podlehl. Jeho kolegové z branže tvrdí, že s marihuanou nikdy nepřestal. Müller minulý týden přiznal, že prožil období, kdy uvažoval o sebevraždě.

"Kokain ve mně vyvolával úzkost a sebevražedné stavy. Jednou jsem si řekl, že se to už nedá vydržet, a rozhodl s tím skoncovat. Další dva dny jsem škrábal zeď a vážně uvažoval, zda je lepší kabel nebo plyn," řekl.

"Dvakrát v životě jsem si drogu šlehl přímo do žíly. Jinak jsem šňupal kokain a kouřil marihuanu," řekl Müller. "Hrozné zážitky s kokainem mi v podstatě zachránily život. Kdybych mu jako mnozí lidé podlehl, pravděpodobně bych dopadl špatně," dodal.

Müller měl před několika dny vážné problémy, když se mu v Paříži při návratu z USA téměř na šest minut zastavilo srdce. Slabost odůvodnil vyčerpáním.

"Během týdne jsem musel stihnout spoustu věcí, takže jsem nakonec poslední noc nezamhouřil oko a říkal jsem si, že snad usnu v letadle," vysvětloval.