Hlavní obsah

VIDEO: Řidička se lekla protijedoucího vozu a zničila šestnáct aut

Kuriózní dopravní nehoda ve čtvrtek zaměstnala policisty a hasiče v Třinci - Sosně. Řidička se tady prý lekla protijedoucího auta. V tu chvíli strhla řízení a vrazila do zábradlí, se kterým letěla do zhruba šestimetrové hloubky. Zábradlí poničilo 14 aut. Její vůz poškodil další dvě auta. Akrobatický kousek si vyžádal pouze lehké zranění řidičky.

VIDEO: Řidička se lekla protijedoucího vozu a zničila šestnáct aut

„Dnes odpoledne jela žena ze svého domu. Po několika metrech v zatáčce se zalekla protijedoucího vozu. O to se trochu otřela, strhla řízení doprava a vrazila do zábradlí,“ popisuje nehodu policejní mluvčí Ivan Žurovec.

Řidička se zřítila na parkoviště, které bylo asi šest metrů pod silnicí. S ní letělo i kolem patnácti metrů zábradlí. „Svým automobilem poškodila dvě vozidla. Dalších čtrnáct zničilo spadlé zábradlí. Celý incident se v tuto chvíli šetří. Pokud bude řidička obviněna, hrozí jí pokuta,“ doplnil Žurovec.

Svým vozem žena poškodila dvě auta, další zničilo zábradlí, které shodila. Foto: Policie ČR

Na místě až do tří hodin hasiči uklízeli. „Když jsme přijeli na místo, vytékaly z Alfy provozní tekutiny. Celé okolí jsme proto museli posypat absorpčním práškem,“ přibližuje práci členů jednoho hasičského vozu velitel zásahu Marek Waclawík.

Na zaparkovaná auta spadlo zábradlí. Foto: Policie ČR

„Já tady parkuji pravidelně. Ale ještě se tady nikdy nic takového nestalo. Ani nikde v okolí jsem o něčem takovém neslyšela,“ kroutila nevěřícně hlavou Marcela Machková, které zábradlí také poškodilo vůz.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků