Hlavní obsah

V řece u pražského přístavu našli mrtvolu

V Berounce u přístavu v pražských Lahovicích nalezli v pondělí večer lidé mrtvého muže. Přivolaní policisté zjistili, že se s největší pravděpodobností jedná o pohřešovaného muže, po kterém pátrali od neděle.

V řece u pražského přístavu našli mrtvolu

Policisté vyjeli společně s koronerem pražské záchranné služby do přístavu ve Výpadové ulici. Protože ale nebyl přístav vhodný k vytažení těla z vody, převezli ho policisté z poříčního oddělení na člunu na druhý břeh, kde byl možný přístup k vodě.

Tělo pak na břehu ohledali kriminalisté společně s koronerem.

„Mohu potvrdit, že od pondělního večera vyšetřují kriminalisté nález mrtvého muže ve vodě v Lahovicích. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se na smrti muže podílela cizí osoba. Přesné okolnosti smrti ale přesně určí až nařízená pitva," řekla Novinkám policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Podle informací z místa by se s největší pravděpodobností mělo jednat o pohřešovaného muže, po kterém policisté pátrali od neděle právě v oblasti Lahovic.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků