Hlavní obsah
 

Toyota vyletěla na Pražském okruhu ze sjezdu do protisměru přímo na škodovku

Na sjezdu z Pražského okruhu u Ořechu se ve středu kolem poledne střetla dvě osobní auta. Záchranáři transportovali do nemocnic tři zraněné, jednu ženu museli vyprostit hasiči. Kvůli nehodě se tvořily kolony.

 
Toyota vyletěla na Pražském okruhu ze sjezdu do protisměru přímo na škodovku

Podle vyšetřovatelů vše nasvědčuje tomu, že řidič toyoty sjížděl směrem na Ořech, když vůz vyjel mimo silnici, porazil dopravní značku a přeletěl do protisměru na nájezd. Tam toyota spadla na projíždějící octavii.

„Střetla se tam dvě osobní auta, tři lidé byli zraněni. Jednu z osob museli vyprostit hasiči. Na místě přistával vrtulník, a proto byl na dálnici ve směru od D5 na D1 omezen provoz,“ řekl Novinkám mluvčí policie Tomáš Hulan.

Zničené auto

Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

"Muž bez viditelných zranění byl převezen k dalšímu vyšetření do nemocnice, stejně tak byla pozemní posádkou převezena do nemocnice žena se zraněním hrudníku a podezřením na otřes mozku. Vrtulníkem pak byla do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích transportována žena se zraněním hrudníku a úrazem hlavy," řekla Novinkám mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Co nehodě předcházelo a za jakých okolností k ní došlo, policisté vyšetřují. Vážně zraněná žena jela v octavii.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků