Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Těhotná žena požádala řidičku u Prahy o svezení, vystoupila i s jejím mobilem

Na svou dobrotu doplatila minulý týden 76letá seniorka v Čelákovicích v Praze-východ. Svezla mladou údajně těhotnou ženu autem a během jízdy přišla o mobilní telefon. Policie o případu informovala v úterý a požádala o pomoc.

Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Těhotná žena požádala řidičku u Prahy o svezení, vystoupila i s jejím mobilem

Minulé úterý parkovala v Čekákovicích seniorka auto, když k ní přišla neznámá žena a požádala ji o pomoc. Chtěla odvézt na adresu nedaleko parkoviště.

„Svoji prosbu zdůvodňovala tím, že jí není dobře a sama by tam nedošla. Řidička souhlasila. Na sedadle spolujezdce měla svoji kabelku, kterou jí těhotná žena ochotně položila na zadní sedadlo,“ popsala mluvčí policie Eva Hašlová s tím, že neznámá dokonce ochotně kabelku zavřela, aby něco nevypadlo.

Jakmile žena vystoupila, zkontrolovala seniorka svou kabelku. Chyběl mobilní telefon. Případ tudíž oznámila na policii, která po zlodějce pátrá. Zároveň vyzývá občany, kteří mají podobnou zkušenost, aby své informace předali policistům z obvodního oddělení v Čelákovicích.

„Tímto apelujeme na občany, aby byli obezřetní a opatrní. I ve snaze pomoci druhému předpokládejte možná rizika, která by mohla nastat. Je smutné, že díky zlomyslnosti a zneužití pomoci slušných lidí by se nemuselo dostat pomoci tomu, kdo ji bude opravdu potřebovat,“ shrnula Hašlová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků