Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Drážní inspekce

Spícímu cestujícímu zloděj rozřízl kapsu a ukradl 150 tisíc

Neznámý pachatel využil situace a okradl dva cizince ve vlakovém kupé. Jednomu z nich podle policie rozřízl přední kapsu kalhot a okradl ho o 150 tisíc korun. Informoval o tom ve čtvrtek policejní komisař Richard Palát.

Ilustrační foto Foto: Drážní inspekce
Spícímu cestujícímu zloděj rozřízl kapsu a ukradl 150 tisíc

Na spánek ve vlakovém kupé doplatili dva cizinci, které okradl neznámý pachatel mezi železničními stanicemi Břeclav a Bohumín. Poté, co usnuli, měl pachatel využít nestřeženého okamžiku a situace a své spolucestující okrást. K incidentu došlo ve středu 7. prosince v ranních hodinách.

„Poškozenému měl rozříznout přední kapsu kalhot, kde měl hotovost uschovanou, a tuto následně odcizil. Druhému cestujícímu, rovněž cizinci, odcizil z osobního zavazadla kosmetiku a několik krabiček cigaret,“ řekl Palát.

Celková škoda se tak vyšplhala na částku vyšší než sto šedesát tisíc korun. V případě dopadení pachateli hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků